Obsługa prawna

 

 
 

WYKWALIFIKOWANI! (woj. zachodniopomorskie)

Informujemy, że Instytut Rozwoju i Innowacji EURO – KONSULT Sp. z o. o. w partnerstwie z CENTREDU WIOLETTA CYWIŃSKA realizuje projekt ,,Wykwalifikowani!”.

 

 

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.

Cel projektu: Uzyskanie kwalifikacji zawodowych adekwatnych do obecnej oraz prognozowanej sytuacji na rynku pracy przez min. 85% (170 osób, w tym 85K i 85M) z grupy 200 osób dorosłych, zgłaszających z własnej inicjatywy chęć kształcenia formalnego (w tym 100M i 100K) w okresie 01.09.2018-31.07.2019r.

Grupa docelowa projektu: Projekt skierowany jest do 200 osób dorosłych (18 lat i więcej) z obszaru województwa zachodniopomorskiego (osób fizycznych zamieszkujących na obszarze województwa zachodniopomorskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego), podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Główne zadania, które zostaną zrealizowane w ramach projektu:

  • Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Szkolenia zawodowe do wyboru (zakończone egzaminem czeladniczym):

  • Kucharz
  • Cukiernik
  • Krawiec/szwacz
  • Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Warunki udziału w projekcie: Uczestnikami projektu mogą być osoby powyżej 18 roku życia, zamieszkujące w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na terenie województwa zachodniopomorskiego. W trakcie szkolenia Uczestnik projektu otrzymuje stypendium szkoleniowe w wysokości 1436,40 zł netto oraz zwrot kosztów dojazdu.

Dodatkowo w ramach form wsparcia Uczestnikowi przysługuje:

  • Ubezpieczenie NNW
  • Badanie lekarskie
  • Catering na szkoleniu
  • Odzież ochronna na szkoleniu
  • Materiały szkoleniowe

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY

Dokumenty rekrutacyjne, regulamin projektu oraz informacje o projekcie dostępne są poprzez:

stronę internetową www.centredu.pl/projekty unijne/wykwalifikowani

w biurze projektu – CentrEdu Wioletta Cywińska ul. Królowej Korony Polskiej 25 Szczecin (bud. Domaru) telefonicznie 570 880 582 lub 570 880 581 e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o wypełnienie i złożenie formularza zgłoszeniowego: osobiście w biurze projektu (przy ul. Królowej Korony Polskiej 25 budynek Domaru) lub drogą pocztową elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Harmonogramy:

Harmonogram doradztwa IPD gr_I.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_II.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_III.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_IV.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_V.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_VI.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_VII.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_VIII.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_IX.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_X.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_XI.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_XII.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_XIII.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_XIV.pdf

Harmonogram doradztwa IPD gr_XV.pdf


 

 

Instytut Rozwoju i Innowacji EURO-KONSULT Sp. z o. o. korzysta z wsparcia finansowego w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Mikro, Małych i Średnich Firm".