Ułatwienia dostępu

Bezpłatne szkolenia dla osób pracujących

Rekrutacja zakończona.

 

Dzięki nam otrzymasz 100% środków na podnoszenie kwalifikacji (kursy zawodowe) dla siebie i swoich pracowników.

Już teraz skorzystaj z bezpłatnych szkoleń dla siebie i swojej kadry na 2016r.

Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę pakietu szkoleń dla państwa firmy: (szukasz innych szkoleń - zadzwoń 535 336 343)

Czytaj więcej...

Program Zindywidualizowanego Wsparcia

ImageFirma Euro-Konsult sp.  z o.o. jest liderem projektu pt. „Program Zindywidualizowanego Wsparcia”  finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt pt. „Program Zindywidualizowanego Wsparcia” jest projektem innowacyjnym testującym rozwiązania systemowe pozwalające zintegrować prace Powiatowych Urzędów Pracy i Ośrodków Pomocy Społecznej, co w konsekwencji ma na celu wypracowanie mechanizmów współdziałania jednostek sektora pomocy społecznej i rynku pracy, opartych na stworzonym w ramach niniejszego projektu Programu współpracy tych instytucji.

Czytaj więcej...

Kompetentny urzędnik = sprawny urząd - II edycja

ImageSerdecznie zapraszamy naszych 36 Partnerów do wzięcia udziału w szkoleniu „Kompetentny urzędnik = Sprawny urząd – II edycja”.

 

 

 

 


  AKTUALNOŚCI

NOWE GRUPY SZKOLENIOWE:

Informujemy, że szkolenie dla gr.15 modułu 3b (transparentność urzędu) oraz dla gr. 12 modułu 2b (jakość usług dla mieszkańców) odbędzie się w dn. 20 - 24.02.2012 r. w Bankowym Ośrodku Konferencyjno – Szkoleniowym w Kazimierzu Dolnym.

 

Czytaj więcej...

Kompetentny urzędnik = sprawny urząd

ImageFirma Euro-Konsult zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłąfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Skierowane jest ono do pracowników urzędów gmin wiejskich i miejsko-wiejskich (z wyłączeniem jednostek podległych) z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego iświętokrzyskiego.

 

Tematyka szkolenia obejmuje:

Czytaj więcej...


 

 

Instytut Rozwoju i Innowacji EURO-KONSULT Sp. z o. o. korzysta z wsparcia finansowego w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Mikro, Małych i Średnich Firm".