Obsługa prawna

 

 
 

Aktywizacja bezrobotnych 50+ w powiecie przemyskim (woj. podkarpackie)

Firma "Euro – Konsult" sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu „Aktywizacja bezrobotnych 50+ w powiecie przemyskim" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VI. Rynek pracy otwarty dla wszystkich Działania 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności  zawodowej w regionie Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

W ramach szkolenia nabędziecie Państwo umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu: Spawacz metodami MAG 135 i TIG 141

Aktualnie rekrutacja do projektu jest zakończona.

Kontakt:
ul. Topolowa 7 pok. 45 (II pietro)
37-700 Przemyśl (budynek WORD)
tel. 16 676 90 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O PROJEKCIE:

Projekt „Aktywizacja bezrobotnych 50+ w powiecie przemyskim" jest odpowiedzią na istotny problem braku wykwalifikowanych pracowników w dziedzinach proponowanych przez Nasz projekt. Zawody, których wykonanie będzie możliwe po ukończeniu szkoleń, wymieniane są wśród zawodów deficytowych na rynku pracy. Dlatego od kilku lat notuje się systematyczny wzrost zainteresowania pracownikami wykwalifikowanymi w tym zakresie. Nabycie umiejętności zawodowych w tym zakresie jest szansą dla osób w wieku 50+ pozostających bez zatrudnienia.

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM:

· Udział w szkoleniu jest bezpłatny

· Zapewniamy wyżywienie,  stypendium szkoleniowe (1410 zł brutto), ubezpieczenie uczestników szkolenia, zwrot kosztów dojazdu na miejsce szkolenia, egzamin państwowy oraz książeczkę spawacza.

· Każdy uczestnik będzie uczestniczył w 3 miesięcznych płatnych stażach/praktykach zawodowych w przedsiębiorstwach z woj. podkarpackiego (1100zł brutto za miesiąc).

· Szkolenie będzie realizowane w formie zajęć teoretycznych i praktycznych w trzech średnio 20-osobowych grupach

· Zajęcia odbywać się będą w dni robocze (pon. – pt.) na terenie powiatu przemyskiego.

· Jedna grupa trwa średnio 36 dni szkoleniowych - zajęcia teoretyczne w wymiarze 38 h/os., zajęcia praktyczne 200 h/os.

Każdemu z beneficjentów zostanie udzielone wsparcie w formie indywidualnego poradnictwa psychologicznego (6 h/os.) oraz pośrednictwa pracy (8h/os.).

KTO MOŻE ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM PROJEKTU?

Szkolenie skierowane jest do osób:

· bezrobotnych (zarejestrowanych w PUP) w wieku 50+

· zamieszkujących powiat przemyski (woj. podkarpackie) z wyłączeniem miasta Przemyśl

· które ukończyły min. szkołę podstawową

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU ZACHĘCAMY SZCZEGÓLNIE KOBIETY.


UWAGA!

Zapraszamy firmy z Przemyśla i okolic zainteresowane przyjęciem na 3 miesięczny staż uczestników kursu spawania MAG135 i TIG141.


>>>>>Zobacz galerię zdjęć ze szkolenia<<<<<


Dokumenty do pobrania (należy podpisać odręcznie oraz wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście):

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkolenia.

Biuro projektu:
Euro-Konsult sp. z o.o.
ul. Topolowa 7 pok. 45 (II pietro)
37-700 Przemyśl (budynek WORD)
tel. 16 676 90 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

Instytut Rozwoju i Innowacji EURO-KONSULT Sp. z o. o. korzysta z wsparcia finansowego w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Mikro, Małych i Średnich Firm".