Obsługa prawna

 

 
 

 

 

Z rolnictwa w "budowlankę" - szkolenie na operatora koparko-ładowarki i żurawia wieżowego

Firma "Euro – Konsult" sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu ,,Z rolnictwa w „budowlankę””, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.2. Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie.

 

Projekt skierowany do osób zarejestrowanych w KRUS zamieszkujących w woj. lubelskim. W ramach szkolenia nabędziecie Państwo umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu operatora koparko-ładowarki lub żurawia wieżowego.

Projekt zakończony 31.12.2011

Grupę docelową stanowią pracujące osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia), będące rolnikami bądź domownikami (zarejestrowane w KRUS), zamierzające podjąć zatrudnienie lub założyć działalność gospodarczą w branży niezwiązanej z działalnością rolniczą. Osoby te muszą zamieszkiwać woj.lubelskie (być zameldowane na jego terenie) oraz posiadać wykształcenie najwyżej średnie. Ponadto w związku z wymogami formalnymi stawianymi przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (instytucja uprawniona do egzaminowania i wydawania uprawnień państwowych) kandydat przystępujący do egzaminu musi spełniać następujące warunki:

-mieć ukończone 18 lat,Image

-posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe,

-przejść pozytywnie badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora koparko-ładowarki.

Na szkolenie zapraszamy również kobiety.

Komisja rekrutacyjna powołana do pracy na potrzeby projektu, po sprawdzeniu spełniania przez potencjalnych kursantów podstawowych kryteriów uczestnictwa będzie rekrutowała osoby na podstawie daty zgłoszenia.

W ramach szkolenia zapewniamy bezpłatne wyżywienie, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów podróży oraz ubezpieczenie uczestników.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy do naszego biura w Lublinie (ul. Chopina 19/7), bądź też prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 81-473 27 07 (lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu potwierdzenia zamiaru skorzystania z naszej oferty. 

 

Dokumenty do pobrania(należy podpisać odręcznie oraz wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście wraz z kserokopią dowodu osobistego oraz innymi wymaganymi załącznikami):

 Image

W celu uzyskania zwrotu kosztów dojazdów, po zakończonym projekcie należy złożyć zaświadczenie o cenie najtańszego biletu z miejsca zamieszkania Uczestnika kursu do miejsca szkolenia wraz z dwoma biletami z jednego dnia szkoleniowego, lub oświadczeniem o dojeżdżaniu własnym samochodem:

Image

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem szkolenia.

Image 


 

 

Instytut Rozwoju i Innowacji EURO-KONSULT Sp. z o. o. korzysta z wsparcia finansowego w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Mikro, Małych i Średnich Firm".