Obsługa prawna

 

 
 

Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG (woj. łódzkie)

ImageFirma "Euro – Konsult” sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu „Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Budżet Państwa. Za realizację merytoryczną szkoleń odpowiada: Uniwersytet Oświatowy z siedzibą w Pile.

W ramach szkolenia nabędziecie Państwo kwalifikacje i uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu  - Spawacz w technologii MAG i TIG.

Projekt zakończony w 10.2011.

O PROJEKCIE:

Projekt „Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG”  jest odpowiedzią  na istotny problem przedsiębiorstw branży budowlanej woj. łódzkiego jakim jest niedobór odpowiednio wykwalifikowanej i uprawnionej kadry do wykonywania zawodu Spawacza w technologii MAG i TIG. W/w kwalifikacje wykorzystywany są w przemyśle metalowym, branży budowlanej i konstrukcji stalowych zarówno w pracach specjalistycznych jak i podstawowych robotach konstrukcyjnych i stalowych. To przy obecnym i przewidywanym poziomie inwestycji budowlanych gwarantuje stałe zainteresowanie fachowcami z tej dziedziny.

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM:

1.  Udział w projekcie jest bezpłatny.

2.  W ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz noclegi podczas zajęć praktycznych, zwrot kosztów podróży, ubezpieczenie uczestników.

3.  Szkolenie będzie realizowane w trybie weekendowym (od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę).

4.  Zajęcia teoretyczne będą realizowane w 20-osobowych grupach. Zajęcia praktyczne przy użyciu 10 stanowisk szkoleniowych prowadzone będą w hali ćwiczeniowej.  Jednocześnie szkolonych będzie 20 osób (2 os. na stanowisko).

5.  Szkolenie zostanie zakończone Egzaminem Państwowym, który odbędzie się przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Spawalnictwa.

 

KTO MOŻE ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM PROJEKTU?

Grupę docelową w projekcie stanowią zamieszkałe na terenie woj. Łódzkiego pracujące osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia oraz z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).

Ponadto w związku z wymogami formalnymi stawianymi przez Instytut Spawalnictwa kandydat przystępujący do egzaminu musi spełniać następujące warunki:

- posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe,

- przejść pozytywnie badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu spawacza.

ZASADY REKRUTACJI:                  

Komisja rekrutacyjna powołana do pracy na potrzeby projektu, po sprawdzeniu spełniania przez potencjalnych kursantów podstawowych kryteriów uczestnictwa będzie preferowała osoby:

- powyżej 45 roku życia (minimum 50% wszystkich uczestników)

- zamieszkałe na obszarach wiejskich i w małych miastach (minimum 60% wszystkich uczestników)

 

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU ZACHĘCAMY  SZCZEGÓLNIE KOBIETY.

 
 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy do naszego biura w Łodzi, bądź też prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 42-672 41 35(lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu potwierdzenia zamiaru skorzystania z naszej oferty. Informacja o liczbie chętnych pozwoli nam optymalnie zaplanować rozkład zajęć oraz ułatwi nam stworzenie grup. Ośrodek, w którym realizujemy nasz projekt, zapewnia bardzo dobre warunki do efektywnej pracy.

 

Nr grupy

Rozpoczęcie szkolenia   

Zakończenie szkolenia

Gr. 4

22.10.2010

23.01.2011

Gr. 5

28.01.2011

17.04.2011

Gr. 6

06.05.2011

24.07.2011

Gr. 7

29.07.2011

16.10.2011

 


 

    Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem 42-672 41 35

Zapraszamy do udziału w projekcie!

 

 

Projekt realizowany na podstawie umowy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi

 

Człowiek - najlepsza inwestycja


 

 

Instytut Rozwoju i Innowacji EURO-KONSULT Sp. z o. o. korzysta z wsparcia finansowego w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Mikro, Małych i Średnich Firm".