Obsługa prawna

 

 

Kompetentny urzędnik = sprawny urząd

ImageFirma Euro-Konsult zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłąfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Skierowane jest ono do pracowników urzędów gmin wiejskich i miejsko-wiejskich (z wyłączeniem jednostek podległych) z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego iświętokrzyskiego.

 

Tematyka szkolenia obejmuje:

- audyt i kontrolę wewnętrzną - 8h

- zarządzanie urzędem - 8h

- konstruowanie i realizację projektów unijnych - 16h

- zamówienia publiczne - 8h

- opracowanie lokalnych dokumentów strategicznych - 8h

- ochronę i przechowywanie informacji - 8h

- tworzenie partnerstw lokalnych - 8h

 

  

Rekrutacja do projektu zakończona.

 

 

Szkolenie w formie dwóch pięciodniowych zjazdów (od poniedziałku do piątku) odbędzie się
w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą (województwo lubelskie). Ośrodek , w którym realizujemy nasze projekty, zapewnia bardzo dobre warunki do efektywnej pracy. W zakresie projektu zapewniamy bezpłatny nocleg, całodobowe wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży. Przewidziane również imprezy integracyjne...

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 81-531 88 26 lub drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu potwierdzenia zamiaru skorzystania z naszej oferty. Informacja o liczbie chętnych pozwoli nam optymalnie zaplanować rozkład zajęć oraz ułatwi nam stworzenie grup. Będziemy również wdzięczni za wszelkie sugestie dotyczące tematyki i formy naszych szkoleń, dzięki czemu będziemy mogli wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Mapa dojazdu na miejsce szkolenia:

 

 

 

 

Bankowy Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

ul. Filtrowa 11

24-120 Kazimierz Dolny

Dokumenty do pobrania (formularz należy wypełnić, podpisać odręcznie oraz wysłać pocztą lub faksem) :

  Image 

W celu otrzymania zwrotu kosztów dojazdu należy przedstawić bilety przewoźnika lub zaświadczenie zgodne z poniższym wzorem:

Image